Beach waves to supermodna fryzura, która nigdy się nie nudzi. Czy wiesz, jak ją wykonać?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Beach waves to supermodna fryzura, która nigdy się nie nudzi. Czy wiesz, jak ją wykonać?

Beach Waves są prostym, niewymagającym wielkiego wysiłku sposobem na stylizację Twoich włosów. Dobrze, że tak się składa, że jest to akurat bardzo modna fryzura. Pasuje niemal do każdej okazji i można ją nosić bez względu na sezon i pogodę.

Świetnie wyglądają w niej włosy zarówno krótkie jak i te dłuższe. Co więcej (to chyba najważniejsze) przy jej wykonywaniu nie trzeba dążyć do perfekcji. Jedną z jej ogromnych zalet jest właśnie nieuporządkowanie i mała chaotyczność. Dzięki tym aspektom beach waves są tak popularne i uwielbiane przez włosomaniaków i włosomaniaczki na całym świecie.

Jak je wykonać?

Potrzebujesz do tego lokówki lub prostownicy, której styliści ostatnio coraz częściej używają do kręcenia włosów. Dodatkowo za pomocą prostownicy możemy wykonać różne rodzaje fal. Możesz wspomagać się jakimś ulubionym produktem do stylizacji włosów, pamiętaj jednak aby zabezpieczyć je przed szkodliwym działaniem ciepła za pomocą specjalnego balsamu lub sprayu. Dzięki jego zastosowaniu Twoje włosy będą również lśniące i wygładzone.

Tak zabezpieczone włosy zwiąż w wysoki kucyk. Podziel je na kilka części, np. wydziel 5 pasm. Zacznij kręcić włosy przy ich końcach, zostawiając kilkucentymetrową końcówkę. Możesz każde pasmo kręcić w innym kierunku, w ten sposób Twoje fale będą różnorodne. Rozpuść włosy. Dla podkreślenia stylizacji dodatkowo wydziel dwa pasma okalające twoją twarz i nadaj im skręt. Gotowe!

Aby zachować efekt fal na dłużej, użyj dodatkowo pianki lub lakieru do włosów. Pozwoli to również dodać im objętości i podkreśli skręt loków.

Przeczytaj też: Jak zrobić francuza i warkocze bokserskie? Dzięki tym metodom zawstydzisz swojego stylistę fryzur

Zdjęcie główne: Edward Berthelot/ WireImage/ Getty Images

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*