Jesteś przyszłą panną młodą? Kiedy zobaczysz ten tutorial, ślubną fryzurę zrobisz samodzielnie

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Jesteś przyszłą panną młodą? Kiedy zobaczysz ten tutorial, ślubną fryzurę zrobisz samodzielnie

Lista zabiegów, które kobieta ma na liście „spraw do załatwienia” tuż przed ślubem, często nie ma końca. Oznacza to więc, że przyszła panna młoda z wachlarza swoich supermocy musi wyciągnąć tę siłę, która niczym z gumy rozciąga zarówno czas, jak i… portfel. Jak to zrobić? Mamy w tym temacie pewne rozwiązanie.

O czym konkretnie mowa? Jeśli szykujesz się do własnego wesela, a chcesz zaoszczędzić i czas i pieniądze, koniecznie musisz zobaczyć zamieszczony przez nas poniżej tutorial. Chodzi o ślubnego koka, którego wykonasz w zaledwie kilka minut. Dzięki temu zyskasz nieco czasu na inne ważne historie (dobrze wiemy, że wizyta u stylisty fryzur to przynajmniej półtorej godziny z głowy), a w domowym budżecie zostanie trochę grosza.

Fryzura ta jest banalnie prosta w wykonaniu i szalenie efektowna w odbiorze. Jak ją zrobić? Wystarczy, że podzielisz włosy na pół, a następnie zrobisz dwa niskie kucyki. Później zapleć z nich warkocze. W dalszej kolejności „podwiń je” i przełóż jeden przez drugi. Na koniec utwierdź koka wsuwkami. Proste, prawda?

Przeczytaj też: Z naszą pomocą piękny bukiet na ślub wykonasz sama

Zdjęcie główne: Jakob Owens/ unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*