Własnoręcznie przygotowany prezent dla mamy? Część I

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Własnoręcznie przygotowany prezent dla mamy? Część I

Mamy zasługują na wszystko, co najlepsze. Dbają o nas i prowadzą przez życie. To właśnie 26 maja świętujemy ich wysiłek i miłość, ale nie tylko przez ten jeden dzień w roku należy im się uznanie. Nie ma lepszego sposobu na wyrażenie swoich uczuć niż przemyślany, własnoręcznie wykonany podarek.

Nawet, gdy nie jesteś osobą szczególnie uzdolnioną w jakichkolwiek pracach plastycznych, po zapoznaniu się  z naszymi propozycjami z pewnością zmienisz zdanie i przygotujesz dla Mamy coś wyjątkowego.

Zafarbuj poszewki metodą Tie Dye

Znalazłaś w domu jasne, bawełniane poszewki na poduszki, które już od dawna nie były używane? Zafarbuj je własnoręcznie, używając do tego naturalnych barwników (np. z pestek awokado). Opis metody tie-dye znajdziesz w innym artykule na tym portalu. Tym sposobem nadasz im drugie życie a Mama będzie miała piękne, dekoracyjne poduszki, którymi będzie mogła się codziennie zachwycać i myśleć o Tobie.

Słoiki na przyprawy

Masz kilka nieużywanych słoiczków, które mogłyby się jeszcze na coś przydać? Do ich przemiany na pojemniki na przyprawy wystarczy puszka białej farby i etykietowe naklejki lub farba kredowa. Na białym słoiku przyklej etykiety i podpisz je foliopisem lub odmaluj wycięty, ciekawy kształt na powierzchni słoika farbą kredową. Po jej wyschnięciu kawałkiem kredy napisz, co znajduje się w środku.

Zaskocz ją w social mediach

Zorganizowana akcja, do której zaprosisz innych członków rodziny lub wystąpisz w niej sama, ale w kilku odsłonach, to świetny pomysł, jeżeli Twoja Mama jest aktywna na Facebooku lub Instagramie. Utworzony za pomocą aplikacji kolaż z pewnością uzyska nie tylko sporo lajków, ale i wywoła uśmiech na twarzy Mamy.

Przeczytaj też: Jak samodzielnie przygotować kule do kąpieli?

Zdjęcie główne: fizkes/ adobestock.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*