5 kont na Instagramie, które są bogatym źródłem pomysłów diy

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
5 kont na Instagramie, które są bogatym źródłem pomysłów diy

Majsterkowanie i tworzenie czegoś z niczego to Twoja pasja, ale czasem brak Ci inspiracji na nowe projekty? A może właśnie stawiasz swoje pierwsze kroki w dziedzinie DIY i nie wiesz, od czego zacząć? Poznaj konta na Instagramie, na których z pewnością znajdziesz całe mnóstwo pomysłów i wskazówek!

Kasia Ogórek – Twoje DIY

Instagram Kasi jest kontynuacją działalności, jaką prowadzi na blogu twojediy.pl. Jak sama o sobie pisze, Kasia poprzez działalność w Internecie „tworzy to, co lubi, remontuje, odmienia, testuje i inspiruje na pełen etat”. Blog Twoje DIY jest największym blogiem DIY w Polsce, a jego założycielka jest autorką książki Twoje DIY krok po kroku zrób to sam.

Kasia Ogórek specjalizuje się w samodzielnym urządzaniu i dekorowaniu wnętrz. Zarówno na blogu, jak i na Instagramie znajdziemy porady m.in. jak samodzielnie wykonać ściankę wspinaczkową w pokoju dziecka oraz jak zrobić stelaż do hamaka. 

Anna – Od inspiracji do realizacji

Ania na swoim blogu oraz Instagramie również zajmuje się tematyką wnętrzarską. Jej pasją jest odnawianie starych mebli, tworzenie z drewna i ponowne wykorzystanie z pozoru niepotrzebnych przedmiotów. W 2020 r. wraz z Agnieszką Chlebdą współtworzyła internetowy magazyn home & more. Zarówno jej blog, jak i Instagram są kopalnią inspiracji na temat dekoracji wnętrz i urządzania własnego mieszkania. 

Northernmacrame

Hania na swoim koncie na Instagramie oraz kanale na YouTube uczy wyplatać makramy. Z pewnością każdy, nawet początkujący, znajdzie u niej coś dla siebie, gdyż Hania pokazuje zarówno proste wzory, jak i te bardziej skomplikowane.

Powstałe plecionki mogą posłużyć np. do zrobienia oryginalnej torby lub plecaka. Taki oryginalny dodatek z pewnością nie umknie niczyjej uwadze i urozmaici każdą stylizację. 

domowekosmetyki.pl

Nazwa konta na Instagramie mówi sama za siebie – prowadząca je Ola, z wykształcenia chemiczka, nauczy nas tworzenia domowych kosmetyków. Instagramerka jest miłośniczką ziół i chętnie wykorzystuje je w swoich wyrobach.

Jeśli chcesz wzbogacić swoją codzienną pielęgnację o musującą kulę do kąpieli z dodatkiem suszonych kwiatów bławatka, krokosza i różowej glinki lub ziołową płukankę do włosów, koniecznie odwiedź konto lub stronę internetową Oli! 

Polska Izba DIY

Działalność Polskiej Izby DIY nieco różni się od działalności wcześniej wymienionych blogerek i instagramerek. Jej celem jest zrzeszanie rękodzielników i rzemieślników, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w dziedzinie DIY. Twórcy, korzystając ze swojego doświadczenia w biznesie, pomagają młodym rękodzielnikom, inicjują powstawanie nowych lokalnych społeczności oraz tworzenie nowych miejsc pracy. 

Zdjęcie główne: cottonbro/pexels.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*