Zdrowy sen w letnie noce? Pomocne okażą się te piżamy…

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Zdrowy sen w letnie noce? Pomocne okażą się te piżamy…

Letnie upały jeszcze przed nami, ale już warto się rozglądać za czymś, co nieco ulży w gorącą, lipcową czy sierpniową noc. Niezwykle uciążliwa jest nie tylko temperatura, ale duszność połączona z lepkością skóry od potu. Co oprócz zimnego prysznica jest w stanie nam pomóc?

Jednym z proponowanych rozwiązań jest jak zwykle profilaktyka. Dlatego dzisiaj polecamy m.in. najbardziej oddychający, naturalny materiał, z którego powinna być wykonana Twoja pidżama. Rozglądaj się za lnem!

Jedynym minusem tego materiału może się okazać jego cena, ale za taką inwestycją przemawiają jego naturalne właściwości regulujące temperaturę, przewiewność i trwały splot. Możesz też wybrać mieszankę materiałów, np. lniano-bawełnianą czy lniano-jedwabną. Pamiętaj o tym, jak ważny dla Twojego zdrowia nocny odpoczynek. Dlatego nie warto poświęcać wygody dla stylu. Chociaż w przypadku dostępnych na rynku pidżam z lnu lub jego dodatkiem da się znaleźć nie tylko komfortowe, ale i estetyczne komplety. W takiej pidżamie nie będziesz chciała opuszczać łóżka. Co więcej, jak już się do niej przekonasz, będziesz chciała zaopatrzyć w nie całą rodzinę. Zobacz ile mamy dla Ciebie propozycji:

Przeczytaj też: Dlaczego powinniśmy zwrócić uwagę na zrównoważoną modę?

Zdjęcie główne: cottonbro/ pexels.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*