Jak uatrakcyjnić białe bluzy i koszulki?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Jak uatrakcyjnić białe bluzy i koszulki?

Artykuł sponsorowany

Klasyczne białe t-shirty i bluzy są ponadczasowe i uniwersalne. Czasami jednak chcemy, aby na naszych ubraniach zadziało się coś więcej. Jak więc uatrakcyjnić basicową białą odzież? Ciekawym nadrukiem! Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na nadruk na ubraniach oraz jakie są najpopularniejsze metody nanoszenia wzorów na odzież.

Nadruk na ubraniach – dlaczego warto?

Nadruk na ubraniach to doskonały sposób na urozmaicenie koszulek oraz bluz. Dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie? Nadruki są przede wszystkim wyjątkowe i niepowtarzalne. Bez problemu możesz nanieść na swoje ubrania dowolny wzór lub zdjęcie. Możesz mieć pewność, że tak spersonalizowana koszulka, na przykład znanej wszystkim marki  Fruit of the loom, lub bluza z własnym nadrukiem to bardzo oryginalny pomysł. Jak jednak wykonać taką ozdobę odzieży?

Dowiedz się więcej o nadrukach na ubrania na stronie https://strefa-logo.pl/jak-zrobic-prasowanke-na-koszulce.

Metody nadruku na ubraniach

Aby nanieść nadruk na swoje ubranie, możesz zdecydować się na jedną z wielu metod. Która z nich będzie najlepsza dla Ciebie?

Jedną z najchętniej wybieranych metod nanoszenia wzoru na ubranie jest sublimacja. Dzięki niej każdy wzór, a w szczególności zdjęcie, będzie wyjątkowo dokładny i trwały. Metoda ta polega na nadrukowaniu wybranego wzoru na specjalnymi tuszami na papierze sublimacyjnym. Następnie papier ten jest wgrzewany na tkaninę. Dodatkowym atutem tej metody jest stosunkowo niska cena.

Kolejną popularną metodą jest sitodruk. Dzięki niej uzyskasz najwyższej jakości nadruk na odzieży. Proces powstawania nadruku polega na przeciskaniu farby drukarskiej przez szablon z sitami bezpośrednio na produkt. Następnie wzór przeniesiony w ten sposób na tkaninę utwardza się dodatkowo za pomocą bardzo wysokiej temperatury. Jest to metoda bardzo trwała i efektowna, jednak dość kosztowna. 

Jeszcze inną metodą, która doskonale sprawdzi się do nanoszenia nadruków na białą odzież jest flex-flock. Należy jednak pamiętać, że metoda ta wykorzystywana jest do nanoszenia mało skomplikowanych wzorów. Sprawdzi się więc ona genialnie w przypadku minimalistycznych logo firmy. 

Możesz też zdecydować się na metodę flex druk. Technika ta polega na zadrukowaniu folii flex na solwencie. Następnie za pomocą specjalnych znaczników wycinane są wydruki po obrysie. Na kolejnym etapie folię wydłubuje się przy użyciu folii transportowej, przekłada się ją na koszulkę i wgrzewa prasą. Metoda ta genialnie odwzorowuje nawet najbardziej intensywne kolory.

Fot.: Daria Nepriakhina/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*