Dzień Chłopaka już niedługo – poznaj pomysły na własnoręcznie wykonane prezenty!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Dzień Chłopaka już niedługo – poznaj pomysły na własnoręcznie wykonane prezenty!

Zbliża się dzień chłopaka, a wraz z nim okazja do obdarowania partnera prezentami.

To doskonały moment, żeby zastanowić się, co można zrobić własnoręcznie jako podarunek. Taki prezent wykonany przez Ciebie na pewno przyniesie Twojemu chłopakowi wiele radości, bo będzie wiedział, że włożyłaś w to dużo pracy. Jeżeli chcesz poznać pomysły na prezenty DIY, to przeczytaj ten artykuł!

  1. Ramka ze zdjęciami

Na pewno masz ze swoim chłopakiem mnóstwo zdjęć, które uwieczniają chwile spędzone razem oraz przywołują wspomnienia. Wspaniałym pomysłem na prezent na Dzień Chłopaka jest ramka z waszymi wspólnymi fotografiami. Taką ramkę możesz również wykonać sama. Kup kilka małych, klasycznych, drewnianych ramek. Zaopatrz się również w klej do drewna. Wywołane zdjęcia umieść w ramkach, a następnie połącz ramki za pomocą kleju w dowolny kształt, na przykład serce. Taki prezent będzie doskonałym elementem wystroju wnętrza w domu Twojego partnera. Ponadto na pewno mu się spodoba!

  1. Słoiczek z karteczkami

Jeżeli Twój chłopak jest typem romantyka, to taki prezent na pewno mu się spodoba. Mowa tutaj o słoiczku wypełnionym małymi, zwiniętymi karteczkami o dowolnej tematyce. Mogą to być na przykład powody, dla których go kochasz. Innym pomysłem jest umieszczenie na nich wspomnień, które wywołują uśmiech na twarzy. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia, więc możesz umieścić na papierze to, na co masz ochotę. Całość umieść w ozdobnym słoiczku i zawiąż ładną kokardkę. Prezent gotowy!

  1. Album ze zdjęciami i wpisami

Jeżeli nie chcesz podarować swojemu chłopakowi ramki ze zdjęciami, to może być to album. Ale niech nie będzie to taki zwykły album z fotografiami – warto go urozmaicić. Świetnym pomysłem jest przyklejenie na jednej stronie albumu fotografii, a na drugiej krótkiego opisu sytuacji, z którą ona się kojarzy. W ten sposób również przywołasz wspaniałe, wspólne wspomnienia. To prezent pracochłonny, ale warty zachodu!

  1. Spersonalizowany kubek lub poduszka

Spersonalizowany kubek lub poduszka to popularny prezent dla drugiej połówki. Na nim możesz umieścić dowolne wspomnienie lub ulubioną scenę z filmu, postać z gry lub wasz ulubiony żart. Pomysłów jest wiele, a na pewno Twojemu chłopakowi miło będzie napić się kawy z takiego specjalnie przygotowanego dla niego kubka.

  1. Box z niespodziankami

Box z niespodziankami to super pomysł na prezent! Przygotuj ładne, ozdobne pudełko w kolorystyce takiej, jaką lubi twój partner. Środek wyłóż specjalnym wypełnieniem, a na nim połóż słodycze, gadżety i inne rzeczy, które mogą spodobać się Twojemu partnerowi. Ten sposób pozwala na wykorzystanie wielu różnorodnych pomysłów na prezent i jest gwarancją zadowolenia! Ponadto pudełko, w którym wręczysz upominek, może być później wykorzystane jako element wystroju

Zdjęcie główne: EKATERINA BOLOVTSOVA/pexels.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*