Pomysły na ciekawe dekoracje ślubne

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Pomysły na ciekawe dekoracje ślubne

Artykuł sponsorowany

Dekoracje ślubne to nie tylko świeże kwiaty, wyprasowane obrusy i piękne zasłony – zresztą, po Waszych dyspozycjach, tymi szczegółami zajmie się prawdopodobnie właściciel sali, którą wynajmujecie. W Waszej gestii pozostają jednak drobne, acz zapadające w pamięć elementy – winietki, zaproszenia i podziękowania dla gości.

Winietki i zaproszenia

Winietki i zaproszenia wydają się mało znaczące, ale dla wielu gości będą stanowić pamiątkę Waszego ślubu. W przypadku winietek szczególnie istotne jest ich dobre wkomponowanie w cały wystrój sali – powinny być kolorystycznie spójne z zastawą i obrusami. Dobrym pomysłem może być wybranie winietek współgrających z zaproszeniami, dzięki czemu Wasz ślub otrzyma swój charakterystyczny „motyw”. W obecnych czasach mało osób przygotowuje zaproszenia i winietki samodzielnie, chociaż taki wybór na pewno jest oryginalny i sprawia, że goście czują się wyjątkowo. Zrozumiałe jednak jest, że jako Młoda Para nie macie czasu na tego typu rzeczy – w takich sytuacjach lepiej zdecydować się na gotowe winietki i zaproszenia, które znajdziecie na przykład tutaj: https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/

Zastanawiając się nad wykończeniem zaproszeniem, nie możecie oczywiście pominąć najważniejszej kwestii, czyli ich treści. Słowa, którymi zaprosicie swoich gości na ślub i wesele powinny być serdeczne i miłe, a samo zaproszenie musi zawierać dokładną informację o miejscu i dacie ślubu. Przykładowe teksty zaproszeń znajdziecie tutaj: https://amelia-wedding.pl/content/teksty-do-zaproszen-slubnych.html. Czasami zdarza się, że Para Młoda sugeruje gościom swoje wymarzone prezenty właśnie w treści zaproszenia – to dobre miejsce, żeby delikatnie nakierować osoby, które chcą Wam sprawić drobny upominek na rzeczy, które mogą Was uszczęśliwić.

Podziękowania dla gości

Coraz bardziej popularną tradycją stają się drobne upominki dla gości. Ten miły gest świadczy o gościnności i uprzejmości Państwa Młodych, a przede wszystkim pokazuje, że naprawdę cieszycie się z przybycia swojej rodziny i przyjaciół w tym ważnym dniu. Wiele inspiracji na ślubne prezenty dla gości znajdziecie tutaj: https://amelia-wedding.pl/podziekowania-dla-gosci/, a wśród nich miody, słodycze, herbaty, świeczki i drobne gadżety. Najlepszym pomysłem będzie wybranie czegoś, co ma szansę przywieść na myśl wspomnienie o Waszym ślubie, kiedy goście sięgną po podarek.

Fot. Annie Gray/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*