Biżuteria i akcesoria

 • 17

  Do jakich kolorów pasuje złota biżuteria?

  23 stycznia 2023

  Czy wiesz, w jaki sposób komponować kobiece stylizacje, by osiągać olśniewający efekt? Sprawdź, jak dopasować kolor stroju do noszonej biżuterii. Pozwól sobie zabłysnąć w swoim stylu!

 • 108
  Laura Chouette/unsplash.com

  Jak można ozdobić torebkę? 6 pomysłów redakcji

  8 grudnia 2022

  Osoby, które chciałyby nadać swojej torebce nowe życie, mogą to zrobić przyszywając bądź przyklejając do niej kilka ozdób. Co więc zrobić, aby torebka stała się unikatowa?

 • 157
  Maxim Mox/unsplash.com

  Jak dbać o srebrną biżuterię?

  17 listopada 2022

  Podpowiadamy, co robić, by srebrna biżuteria służyła nam jak najdłużej.

Makijaż i pielęgnacja

 • 42

  Oznaki suchej cery

  12 stycznia 2023

  Czy wiesz, jak zbudowana jest skóra? Jeśli zależy Ci na stworzeniu odpowiedniej pielęgnacji, postaw na poszerzanie swojej wiedzy. Zobacz, jak działa Twój największy organ i sprawdź, co może świadczyć o tym, że masz suchą cerę.

 • 59

  Jak dbać o skórę?

  5 stycznia 2023

  Dbanie o skórę to naturalny element codziennej pielęgnacji XXI wieku. Niemal każda osoba, która ma dostęp do bieżacej wody i podstawowej edukacji, od dziecka wie, że higiena osobista jest ważnym czynnikiem zmniejszającym ryzyko rozprzestrzeniania się w społeczeństwie chorób zakaźnych, a także, że rutyny pielęgnacyjne wpływają na to, jak ludzie wyglądają na starość. Jak myć i […]

 • 78
  andreas160578/pixabay.com

  Świeczka do masażu – czy można zrobić ją samodzielnie?

  21 grudnia 2022

  Świece do masażu to naturalne balsamy do ciała, które po roztopieniu wmasowuje się w skórę. Podpowiadamy, jak zrobić świecę do masażu.

Wnętrza i dekoracje

 • 51
  Chris Lawton/unsplash.com

  Jak tanim kosztem ozdobić mieszkanie na Sylwestra?

  29 grudnia 2022

  Nie masz pomysłu na sylwestrowe dekoracje? Przychodzimy z pomocą!

 • 60

  Zalety rolet okiennych

  28 grudnia 2022

  Coraz więcej osób decyduje się na montaż nowoczesnych rolet. Przeczytaj, w jakich pomieszczeniach najlepiej się sprawdzą i które modele rolet są najbardziej polecane.

 • 131
  JESHOOTS.COM/unsplash.com

  Ozdoby świąteczne DIY – na co postawić?

  24 listopada 2022

  Coraz więcej osób decyduje się samodzielnie robić ozdoby choinkowe. Nie jest to takie trudne, a efekt jest często powalający. Obecnie modne jest wykorzystywanie darów lasu, które sprawiają, że wnętrza są bardziej naturalne i zarazem piękne!

Z pomysłem

Ostatnie wpisy