Redakcja

O portalu

Co kryje się pod hasłem diysy.pl? Stylowe instrukcje – artykuły, dzięki którym dasz drugie życie swoim ubraniom czy stworzysz własnoręcznie kosmetyki. Na portalu znajdziesz też odpowiedzi na pytania o to, jak oryginalnie upiększyć wnętrze, przygotować posiłki na miarę szefa kuchni czy rozwiązać problem domowymi sposobami. Poza tym, na serwisie nie zabraknie również informacji ze świata trendów.

Jeśli lubisz ekonomiczne, ekologiczne i jednocześnie w stu procentach zgodne z panującą modą rozwiązania, trafiłaś pod najlepszy adres.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

fot. Dobrut

Anna Dobrut

Copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Interesuje się modą, ekologią oraz nowoczesnymi trendami. Prywatnie w ramach hobby wykonuje biżuterię i jest prawdziwym łowcą okazji w secondhandach. W swoich artykułach promuje ideologię No Waste oraz pokazuje, jak w szybki sposób przemienić swoją garderobę.
Zobacz wpisy autora

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonatka zagadnień beauty. Uwielbia śledzić branżę modową i kosmetyczną. Miała okazję robić opisy dla wielu znanych marek. Prywatnie – mama dwójki urwisów, z którymi uwielbia odkrywać świat na nowo!
Zobacz wpisy autora

Wiktoria Florek

Wiktoria Florek

Z zamiłowaniem promuje ekonomiczne rozwiązania, wykorzystujące wtórnie wszelkie materiały. Stawia na less waste i rozważne zakupy, wspierające lokalne marki oraz etyczną produkcję dóbr. Zajmuje się copywritingiem od 2017 roku, tworząc unikalne treści z zakresu mody, urody i desingu, a także wielu innych. Prowadzi firmę OpiszSię, która dostarcza opisy produktów na potrzeby sklepów internetowych. Obecnie studentka psychologii.
Zobacz wpisy autora